| Engine Brake | Engine Brake |
| Sleeper | mid-roof XT |
| Suspension | Air Ride |
| Axles | Tandem |
| FA Capacity | 12,000 lbs |
| RA Capacity | 40,000 lbs |
| Serial No. | XLF14194 |
| Front Wheels | Aluminum |
| Rear Wheels | Aluminum |
| Wheel Base | 232" |
| A/C | Yes |
| Power Steering | Yes |
| Color | white |
| Odometer | 825,000 |